CORONOVIRUS 2019-nCoV

Strona główna » Aktualności » CORONOVIRUS 2019-nCoV

wielkość tekstu: A | A | A

Szanowni Państwo, 
w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo oraz z szacunku do Państwa i naszych pracowników, Zarząd JCM zgodnie z zaleceniami wstrzymuje udzielanie świadczeń rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych do odwołania. 

Jednocześnie informujemy, że poradnia ginekologiczna, chirurgiczna, reumatologiczna i dermatologiczna funkcjonują na dotychczasowych zasadach, tzn. bez zmian. 

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania JCM będziemy zamieszczać na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na profilu na portalu Facebook.

Zarząd JCM

Uwaga!

W związku z ogłoszonym stanem epidemicznym w naszym kraju uprzejmie informujemy, że do dnia 29 marca 2020 r. Jurajskie Centrum Medyczne wstrzymuje udzielanie świadczeń rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych.

Jednocześnie informujemy, że do odwołania poradnia ginekologiczna, chirurgiczna, reumatologiczna i dermatologiczna funkcjonują na dotychczasowych zasadach, tzn. bez zmian. 

Prosimy pacjentów poradni o przychodzenie na dokładnie wyznaczoną godzinę wizyty w celu uniknięcia nadmiernego gromadzenia się osób w jednym miejscu.

Wszystkie na ten czas zaplanowane zabiegi terapeutyczne zostaną przesunięte na pierwszy wolny termin odpowiadający pacjentom. 

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania JCM będziemy zamieszczać na bieżąco na naszej stronie internetowej (www.jcm.com.pl- w zakładce Aktualności) oraz na naszym profilu na portalu Facebook.

Tymczasem  #zostańwdomu #zostajewdomu #koronawirus

czytano: 627 razy

autor: av1.pl

data dodania: 2020-03-14 14:33:56

Zapewniamy
  • REHABILITACJA DZIECI
  • REHABILITACJA AMBULATORYJNA
  • REHABILITACJA DZIENNA
  • LEKARSKA OPIEKA SPECJALISTYCZNA
  • ZABIEGI GINEKOLOGICZNE
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • W starożytności z drewna migdałowca wytwarzano berła dla królów – wierzono bowiem, że posiada tajemniczą moc, która przechodzi na władcę. Niewiele osób wie, że Vincent van Gogh, zauroczony widokiem kwitnącego drzewa, namalował obraz ‘Kwitnący Migdałowiec’. Nic dziwnego zatem ...dalej 
  • Peeling z soli morskiej pobudza mikrokrążenie i zwiększa przepływ limfy. Działania te zmniejszają widoczność cellulitu, dzięki czemu peeling z soli jest jednym z najlepszych domowych sposobów na cellulit. Wystarczy zamoczyć ciało w ciepłej wodzie i przez 2 minuty wmasowywać garść ...dalej 
  • W zaciszu domowym można przetestować sposób na redukcję cellulitu - równocześnie z naszą terapią antycellulitową radialną falą uderzeniową: 350 ml wody źródlanej lub przefiltrowanej, sok z 1/2 cytryny, 1,5 cm korzenia imbiru. Dodaj sok z cytryny do wody. Zetrzyj imbir, a potem ...dalej 

Jurajskie Centrum Medyczne
ul. 11 listopada 2-4, 42-400 Zawiercie

tel.: 0 32 67 067 91
e-mail: jcm@jcm.com.pl

  • JCM_cennik
Jurajskie Centrum Medyczne (JCM) to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej mieszczący się w Zawierciu przy ul. 11 listopada 2-4 (dawne tereny zakładów bawełnianych). Na całość JCM składa się Zakład Rehabilitacji Leczniczej wraz z Działem Fizjoterapii, Poradnią Rehabilitacyjną, Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej dla dzieci (ośrodek wczesnej interwencji), Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej dla dorosłych oraz specjalistyczne gabinety lekarskie.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna