Zabieg falą uderzeniową RSWT na CELLULIT

Strona główna » Aktualności » Zabieg falą uderzeniową RSWT na CELLULIT

wielkość tekstu: A | A | A

Kuracja antycelulitowa radialną falą akustyczną polega na wprowadzaniu fal akustycznych wytwarzanych w głowicy zabiegowej w odpowiednie rejony ciała (pośladki, uda, ramiona).

Podczas zabiegu dochodzi do poprawy sprężystości tkanki łącznej (co wpływa wygładzająco na skórę), do poprawy wymiany substancji odżywczych w układzie krążenia oraz redukcji cellulitu.

Jest zapoczątkowany proces zwiększonego wytwarzania kolagenu prowadzącego do powstania zdrowszej, elastyczniejszej skóry.

Zabieg składa się z 6-10 spotkań od jednego do dwóch w tygodniu. Podczas lub po zabiegu wmasowany jest żel antycellulitowy w okolicę poddaną zabiegowi.

Po zabiegu każda klientka jest częstowana herbatą oczyszczjącą organizm z toksyn.

Efekt terapii AWT jest już widoczny po kilku zabiegach i utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

czytano: 180 razy

autor: JCM

data dodania: 2017-04-21 11:48:31

Zapewniamy
  • REHABILITACJA DZIECI
  • REHABILITACJA AMBULATORYJNA
  • REHABILITACJA DZIENNA
  • LEKARSKA OPIEKA SPECJALISTYCZNA
  • ZABIEGI ESTETYCZNE
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • W starożytności z drewna migdałowca wytwarzano berła dla królów – wierzono bowiem, że posiada tajemniczą moc, która przechodzi na władcę. Niewiele osób wie, że Vincent van Gogh, zauroczony widokiem kwitnącego drzewa, namalował obraz ‘Kwitnący Migdałowiec’. Nic dziwnego zatem ...dalej 
  • Peeling z soli morskiej pobudza mikrokrążenie i zwiększa przepływ limfy. Działania te zmniejszają widoczność cellulitu, dzięki czemu peeling z soli jest jednym z najlepszych domowych sposobów na cellulit. Wystarczy zamoczyć ciało w ciepłej wodzie i przez 2 minuty wmasowywać garść ...dalej 
  • W zaciszu domowym można przetestować sposób na redukcję cellulitu - równocześnie z naszą terapią antycellulitową radialną falą uderzeniową: 350 ml wody źródlanej lub przefiltrowanej, sok z 1/2 cytryny, 1,5 cm korzenia imbiru. Dodaj sok z cytryny do wody. Zetrzyj imbir, a potem ...dalej 

Jurajskie Centrum Medyczne
ul. 11 listopada 2-4, 42-400 Zawiercie

tel.: 0 32 67 067 91
e-mail: jcm@jcm.com.pl

  • JCM_cennik
Jurajskie Centrum Medyczne (JCM) to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej mieszczący się w Zawierciu przy ul. 11 listopada 2-4 (dawne tereny zakładów bawełnianych). Na całość JCM składa się Zakład Rehabilitacji Leczniczej wraz z Działem Fizjoterapii, Poradnią Rehabilitacyjną, Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej dla dzieci (ośrodek wczesnej interwencji), Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej dla dorosłych oraz specjalistyczne gabinety lekarskie.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna